izocare Isı Yalıtım Sistemleri

1994 Yılında izolasyon sektöründe hizmete başlayan firmamız 2013 yılında yeni ve dinamik yüzü olan "izocare ısı yalıtım sistemleri" ile bu konuda ki bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Amacımız ; izocare dış cephe mantolama sistemleri ile daha az yakıt tüketimi sağlayıp küresel ısınmaya yol açan sebeblerin başında gelen hava kirliliğinin azaltılmasına yardımcı olmaktır.

izocare ailesi olarak enerji tüketimini azaltıp %50'ye varan tasarruf sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ferdi olarak enerjiye ödenen ısıtma ve soğutma giderlerini düşürmek hedefindeyiz. Dış cephe mantolama yapılmamış bina duvarlarında ki beton içinde ki donatıların yoğuşma sebebi ile korozyona uğraması mukavemet kaybına neden olabilir. izocare ısı yalıtım sistemleri aynı zamanda bina güvenliğini ve sağlamlığını sağlamaya çalışan bir sistemdir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz ısı yalıtım sektöründe başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir şirket olmak. Kaliteli, sağlam ve devamlılığı olan ürünler imal edip, kendisini sürekli geliştip sektör öncülerinden olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.